Bu Yılın Düğün Dans Şarkısı..MÜKEMMEL

23 izlenme 16 Haziran 2017
Reklamlar
Müjdeler, sevgiler, hatta selmalar olsun; Tarkan’dan beklediğimiz albüm sonunda geldi! O bizim megastarımız, birtanemiz, ahiretliğimiz…Sokağa çıkın, “Tarkan’ın yeni albümü çıktı, dinledin mi?” diye sorun. Alacağınız iki cevap olacaktır. İlki: “Aaa, deli misin, tabii ki dinledim. Favorilerim X, Y ve Z. Ama S ve R de çok iyi, tutar bak, çok iyi abi ya, aaa…”

Favorilerini patır patır hashtag’lerle sosyal medyadan paylaşanlar kadar aceleci olmayan, “Kaç yıl bekledik, birkaç saat daha bekleriz elimize mi yapışır yahu”cu güruh ise muhtemelen şu cevabı verecek: “Aaa, çıkmış mı, ne zaman çıkmış, bir dakika, tamam, dinleyeyim, aaa…”

Intro’su “Aaa”, outro’su “Aaa”lı cümleler kurmaktır Tarkan’ın yeni albümünün çıkması haberi…

İşte o canımız, ciğerimiz, her daim genç kalabilen, 70 yaşındaki anneanneme zil taktırıp “Kuzu Kuzu” dansı yaptırtan, şeytan tüylü biricik Tarkan’ımızın yeni albümü “10” karşımızd

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BU OKUL'da Olanlara İnanamayacaksınız..!! Tramvayda Genç Kızı Kabakla ... Volkan Konak YİNE Gümdemi salladı..İŞTE O MÜTHİŞ KONUŞMA.. SON DAKİKA !!! İRFAN DEĞİRMENCİ'NİN DÖNÜŞÜ MUHTEŞEM OLDU :)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Nişanı Yapar Yapmaz Kaynanasına nispet için oynadığı oyun ŞOK etti !!
http://cdn00.vidyomani.com/c/0/3/3/bu-yilin-dugun-dans-sarkisi-mukemmel/index.html#fb