Hatipoğlu'ndan "Silikon Yaptırmak Günah mı?" Sorusuna Tartışılacak Yanıt

73 izlenme 20 Haziran 2017
Reklamlar
Nihat Hatipoğlu, bir kadın izleyicinin "Silikon taktırmak günah mıdır?" sorusuna "Vücudunda çökme olan hanımefendiler kocalarıyla iyi muhabbet olsun diye taktırabilir" şeklinde yanıtladı.

ATV'de yayınlanan "Nihat Hatipoğlu ile Sahur" programında merak edilen soruları yanıtlayan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, bir kadın izleyicisinin "Allah'ın verdiği yüzü değiştirmek ve vücuda silikon taktırmak günah mıdır?" sorusunu cevapladı.

"EŞİYLE İYİ MUHABBET OLSUN DİYE..."

Yaradılışı ciddia anlamda değiştirecek müdahalelerin hoş karşılanmadığını belirten Hatipoğlu, "Ama diyelim bir hanımefendinin doğumla beraber vücudunda önemli bir çökme başladı. Bu da karı-koca arasında sorun oluyorsa, hanımefendi eşiyle daha iyi bir muhabbet olsun diye bu tür müdahalalerde bulunabilir. Ancak moda için yapılanları tasvip etmiyorum" şeklinde konuştu. Haber

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sokakta Harika ÇİFTETELLİ Oynayan kız Tıklanma Rekoruna gidiyor.. İŞTE MUHTEŞEM DÜĞÜN VE HARİKA GELİNLİK... ŞEVKET ÇORUH REFERANDUM OYUNU AÇIKLADI !!! MUTLAKA İZLEYİN SON DAKİKA !! ŞOK GELİŞMELER HABERİMİZDE ..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ADANALI KADIN HAYIR'CILARI BÖYLE KORKUTTU !!
http://cdn00.vidyomani.com/c/4/9/0/hatipoglu-ndan-silikon-yaptirmak-gunah-mi-sorusuna-tartisilacak-yanit-2/index.html#fb