İMAM HATİPLİ KIZLARIN İlginç Gösterisi Sosyal Medyada Hit Oldu !!

559 izlenme 28 Şubat 2017
Reklamlar
İmam hatip lisesi kızlarının hazırlayıp sosyal medyada paylaştığı klip çok beğenildi..


İmam hatip lisesi (kısaca İHL), Türkiye'de resmî kuruluş amacı hatip ve imam yetişmesini sağlamak olan[1] orta öğretim düzeyinde mesleki okullara verilen isimdir.

İlköğretimden sonra dört yıl süreli eğitim veren, yatılı ve gündüzlü olarak karma eğitim yapan (kızlar ve erkekler ayrı sınıflarda öğrenim görmektedir[2]) kuruluşlardır.[3] İlkokul 5. sınıftan itibaren öğrenci kabul etmektedir.[4] Milli Eğitim Bakanlığı Din Eğitimi Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösterir.

İmam hatip liselerinde normal ortaokul ve lise müfredatına ek olarak İslam dinine ilişkin mesleki dersler okutulmakta ve Sünni esaslara bağlı din eğitimi verilmektedir.[5] Toplumdaki algısının meslek okulundan ziyade “dinî kültür takviyeli eğitim kurumları” olduğu kimi araştırma bulgularında ortaya konmaktadır.[6] Kuruluşlarından beri Türkiye gündeminde önemli bir siyasi mesele olarak yer almış olan kurumlardır.[6]

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tramvayda Genç Kızı Kabakla ... NİHAT DOĞAN HANİFEYİ yerden yere vurdu !! REZİL ETTİ.. CANLI YAYINDA izleyenlere ŞOK Yaşattı. !!! BORNOZLA ÇIKTI VE ... Apartman kamerasına yakalanan kadınlar şok etti !!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kendisi Asmadan Önce Facebook'ta Yayın Yapan Genç Kadın Hemen Ardından Yaşamına Son Verdi
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/5/6/imam-hatipli-kizlardan-ilginc-gosteri-sosyal-medyada-hit-oldu/index.html#fb