Merakından kız Arkadaşının Odasına Kamera Yerleştiren Adamın Gördükleri ...!!!

818 izlenme 12 Mart 2017
Reklamlar
Günümüzünsosyo-kültürel değerlerindeki hızlı değişimler bir yandan sağlıklı beslenmeyi desteklerken, diğer yandan beslenmede aşırılığa teşvik eden çelişkili mesajlar vermektedir ("1 pizza alana kola bedava" gibi). Şişmanlığın sağlığa etkileriyle ilgili toplumda yer alanendişeler ve sıklıkla ince bedeni sağlık ve güzellikle eşleştiren medyanın etkileri ile gençler büyük baskı altında kalmaktadır. Ebeveynler büyüme ve gelişme çağındaki çocuklarının, beslenme ve kilo ile ilgili bu tür mesajları nasıl algılayıp kendi yaşantılarına nasıl uyarladıklarını henüz fark edememişken, ergenler sıklıkla bir yeme bozukluğu durumuyla karşı karşıya kalır. Aileler, çocuklarını bir yandan obeziteninyol açabileceği sorunlardan korumaya çalışırken, diğer taraftan kilo takıntısı ve dış görünüş ile ilgiliaşırı hassasiyetin yol açabileceği yeme bozuklukları konusundada bilinçli olmalıdırlar. 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Karısına şaka yapmak isterken öldürdü...!! Sibel Can Eski Film Sahnesi Herkesi Şaşkına Çevirdi !! HANİFE'NİN YATAK ODASI GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI ! ( YENİ ) İkinci Özgecan Vakası,Son Anda Engellendi İşte O Anlar !!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İşte Gerçek ROMAN HAVASI Böyle oynanır...
http://cdn00.vidyomani.com/c/8/8/4/merakindan-kiz-arkadasinin-odasina-kamera-yerlestiren-adamin-gordukleri/index.html#fb