ŞOK OLACAKSINIZ! ÜLKER1 NİSAN REKLAMININ ŞİFRESİ ÇÖZÜLDÜ !! SİLİNMEDEN İZLE PAYLAŞ!

333 izlenme 04 Nisan 2017
Reklamlar

                                 Ülker'in 1 Nisan şakaları üzerine hazırladığı reklam filmi kamuoyunda tepkilere neden olmuştu. Bu sebeple de Ülker reklam filmini kaldırmıştı. Ülker'in reklam filmi için açıklama yapan, Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker reklam filmi üzerinden "kumpas" kurulduğunu söylemişti. Peki Ülker 1 Nisan reklamını kim hazırladı? Kim yayınladı?

Ülker firmasının 1 Nisan şaka temalı reklam filmi olay yarattı. En çok merak edilen olay ise 1 videoyu kim hazırladı ve kim nasıl yayınlandı? edindiğimiz bilgileri sunuyoruz. Ülker firmasının hazırlamış olduğu Reklam filmi  1 Nisan için yayınlanmaya başlamıştı. Sosyal medya da tepkiler çığ gibi büyüyünce vatandaşlar soluğu Recep Tayyip Erdoğan’ın Kısıklı’daki evinin önünde aldı. Reklamın içeriğinin değişmesini veya reklamın kaldırılmasını isteyen vatandaşın bu isteği yerine getirildi ve reklam gösterimden kaldırıldı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SOSYAL MEDYAYA DAĞITILAN VİDEO ... YASAKLANMADAN İZLEYİN Başbakan'dan ŞOK işaret... TAYYİP ERDOĞAN ve Annesi hakkında söylediği Beyin yaktı !!!!!! FLAŞ!.. AKŞENER PAYLAŞTI... 80 MİLYON İZLİYOR..!!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CAMİ'den yapılan habersiz yayın bütün Halk'ı ŞOK etti..MUTLAKA İZLE...
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/2/6/sok-olacaksiniz-ulker-in-reklamin-sifresi-cozuldu-silinmeden-izle-paylas/index.html#fb