ŞOK ŞOK...Barzani'nin partisinden EVET çağrısı..HEMEN İZLE !!

411 izlenme 14 Nisan 2017
Reklamlar
Peşmerge başı Barzani'nin partisi KDP’nin Türkiye Temsilcisi Ömer Mirani, Türkiye'de 16 Nisan'da yapılacak olan anayasa değişikliği referandumunda "‘Evet’in çıkması halinde ise bir kez daha diyaloğun gerçekleşmesi ihtimali vardır" dedi.

"EVET ÇIKMASI HALİNDE BİR KEZ DAHA DİYALOG GERÇEKLEŞİR"

Referandum sonrası, "barış sürecinin tekrar başlamasına" ilişkin beklentilere değinen  Ömer Mirani, “İnsan hiçbir zaman umutsuz olmamalı. Kapılar tamamıyla kapatılamaz” sözlerini kullandı. Mirani şöyle devam etti:

“Ancak kişisel görüşüm ‘hayır’ın çıkması halinde Türkiye’nin daha fazla karışacağıdır. ‘EVET’in çıkması halinde ise bir kez daha diyaloğun gerçekleşmesi ihtimali vardır. Bazı taraflar sorunun çözülmesi için arabuluculuk yapabilir. Bizler KDP olarak Türkiye halkı için hayra vesile olacak bir sonucun çıkmasını diliyoruz.

Kaynak: Barzani'nin partisinden 'evet' çağrısı

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İTİRAFÇI BİR AK PARTİLİ TARAFINDAN YAPILAN ÇOK ÖNEMLİ HİLE AÇIKLAMALARI ! REFERANDUM ÖNCESİDE TARİHİ İTİRAF ! Bu süreç öyle çetin geçecek ki...Sosyal Medya bile KAPATILACAK !!! İddiası BOMBA gibi düştü... Chp'li Belediye'nin BAŞKANLIĞA karşı CUMHURİYET videosu PAYLAŞIM rekoru kırıyor!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Flaş TV Spikeri Canlı Yayında Kafa Tuttu ... İZLENME REKORU KIRDI !
http://cdn00.vidyomani.com/c/7/1/6/sok-sok-barzani-nin-partisinden-evet-cagrisi-hemen-izle/index.html#fb